Шановні відвідувачі нашого сайту, в цьому розділі ми даємо відповіді на популярні питання. З усіх додаткових питань прохання звертатися за телефонами +38 (098) 44-26-621; +38 (098) 43-63-032 щодня з 8:00 до 22:00.

 

Як далеко База відпочинку «Океан» знаходится від моря?

-База відпочинку розташована на першій лінії моря, в максимальній близькості до пляжу, вікна номерів виходять прямо на море.

 

Як забронювати номер і чи потрібна передоплата?

-Бронь номерів проводиться без передоплати за 7 днів до приїзду, за телефонами +38 (098) 44-26-621; +38 (098) 43-63-032 щоденно з 8:00 до 22:00.

 

Чи є на Базі відпочинку «Океан» загальні кухні та їдальня?

-На Базі відпочинку розташовані дві цілодобові загальні кухні з газовими плитами, а також їдальня, де Ви зможете замовити сніданок, обід і вечерю.

 

Чи у всіх номерах є холодильники?

-Так, в кожному номері розміщений холодильник.

 

Чи у всіх номерах є душ, туалет, раковина, гаряча вода?

—Ні, тольки в номерах «Люкс» є душ з гарячою/холодною водою, раковиною і туалетом, для інших номерів «умови» (літній душ, умивальник, сучасний туалет зі змивними бачками) розміщені на території Бази відпочинку.

 

Постільна білизна надається або необхідно брати з собою?

-Постільна білизна надається на платній основі, в зв’язку з цим у Вас є вибір або взяти з собою, або придбати у нас. З інформацією про ціни Ви зможете ознайомитися в розділі Ціни.

 

Чи є інтернет на Базі відпочинку?

– Так, на Базі відпочинку доступний безкоштовний Wi-Fi.

 

Чи є банкомати на Базі відпочинку ?

– На Базі відпочинку банкоматів немає. Найближчий банкомат знаходиться в м Коблево (850 метрів від Бази відпочинку «Океан»).

 

Чи є стоянка на території Бази відпочинку «Океан» ? 

-Так, на території Бази відпочинку розміщена платна стоянка. З інформацією про ціни Ви зможете ознайомитися в розділі Ціни .